Malý motýlek
Přihlásit se
Nick:
Heslo:
Guestbook

Drakis: Chcu pokračování!

- celý Guestbook -

Ahojky všichni!

Vítejte!

Doufám, že se vám bude líbit těch pár drobností, co můžete najít na mých stránkách.
A jestli náhodou ne, nezbývá vám než doufat, že se to tu někdy v budoucnu trochu nahromadí. ;) (V to mimojiné doufám taky)
Pokud na vás ovšem bude mít Antirux čas, protože jedině jemu patří veliké díky za to, že to tu dokázal všechno vytvořit a zprovoznit. :)

Registrace

Jinak pokud někoho zajímá, k čemu je dobré se tu zaregistrovat tak věřte nebo ne, ale pokud se budete chtít moje stránky navštěvovat častěji než dvakrát do roka, asi k tomu budete muset přistoupit. To je poznámka hlavně pro ty, koho zajímají ty nejnovější a nejutajovaněší výtvory, protože na ně mají právo jenom privilegovaní návštěvníci. ;)

Co se tady dá vlastně najít?

Spousta pisatelských kousků

Vlastně všechno možné, nejvíc je tady asi věcí k přečtení, zápisky a tak, takže ten, kdo si rád čte, si tady snad přijde na své. :) A nový návštěvník, kterého zaujmou příběhy Aliet a Sentii se už brzo může těšit na ČTENÁŘSTVÍ, kterým si může zajistit viditelnost všech kapitol příběhu, který ho zrovna zaujme a bude si ho moci v klidu vychutnat:).

Testy & výroky

Jinak se můžete podívat, co píše naše třída v nejbližších dnech za testy (to je ale radost, co?) nebo si přečíst výroky našich milovaných profesorů :D. Ty jsou roztříděné podle jména a už je jich docela pěkná snůška, dokonce jsem zjistila, že se nedají všechny přečíst najednou - nejen proto, že člověka už bolí břicho...:) Snad páni profesoři odpustí, ale když ono by to v té škole bez výroků nebyla taková legrace:D.

Guestbook & fóra

Ostatním návštěvníkům stránek můžete svoje postřehy nebo úplně blbé nápady ;) sdělit v guestbooku a pokud budete registrovaní, máte právo psát i do fór - školní fórum nebo fórum o Příbězích.

Jedinou podmínkou pro fóra je psát k hlavnímu tématu, protože jinak riskujete, že budou vaše krásné příspěvky smazány nemilosrdnými adminy. ;)

Download

Docela zajímavou položkou se v poslední době stal download, kde můžou především členové třídy najít spoustu užitečných věcí od naskenovaných sešitů až po geomorfologické členění ČR získané přímo v hodině z profesorova notebooku:). Jinak samozřejmě také spousta jiných věcí, z nichž téměř všechny se nějak dotýkají těchto stránek.

Made by A&AZpět nahoru
Přihlášen/a:

Zatím jsi se nepřihlásil - tak na co čekáš?!

Dnes má svátek Viola, zítra Filip.

Novinky:

Neskutečné se skutečně stalo! - Máme na světě nový rekord - 4 kapitoly za den. Kdo dá víc? :-D

Fotky Nicolase! - Na žádost jistých nejmenovaných osob pár fotek jednoho z našich koťátek:-)

Výrok:

Lukáš: "Nepřerušujte mě, nebo vás nevyzkouším!"